Depresyon ve stresin giderilmesi, iş veriminin arttırılması

Yerkabuğunun doğal magnetizması sayesinde hücre zarında madde alış verişi mümkün olmakta ve canlılık yani hayat devam edebilmektedir. Toprakla temas bu doğal magnetizmadan faydalanmanın en tabii yoludur.

Modern şehir yaşamının getirdiği en büyük handikap insanların bu doğal koruyucu sistemden uzak kalması olmuştur. Böylece insanların immün sistemleri zayıflamış hastalıklara açık hale gelmişlerdir. İnsan vücuduna bu doğal manyetik alan tatbik edildiğinde bağışıklık sisteminin güçlendiği, hücresel düzeyde alış verişin normalleştiği, enerji dengesinin sağlandığı gözlemlenmiştir.

Pulsatif manyetik alan damarları genişletip kan akımını arttırarak ağrı kesici, antiinflamatuar etki, spazm çözücü, hormonal ve enzimsel süreçleri düzenleyici etkisiyle tedavide yerini almıştır. Gelişen teknolojinin getirdiği elektromanyetik kirlenme yani elektrosmog manyetoterapi ile giderilebilir.

Tedavi sonrası, vücudun zindeliği artar. Depresyon ve stresin giderilmesi, iş veriminin arttırılması, öğrenme kapasitesinin geliştirilmesi sağlanır.

Mayetoterapi ile sinir sistemi düzenlenir, kemik, kıkırdak, kas hücreleri uyarılır, yara iyileşmesi, ağrıların giderilmesi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi sindirim sisteminin düzenlenmesi sağlanır.

Bizi Arayın 0264 502 07 77 / 0532 624 98 66

Randevu almak için bizi telefon ile arayabilirsiniz.

RANDEVU AL